Nasza historia

Innowacyjny pomysł, unikatowa firma.

Nasza firma została założona w 2021 roku celem zrzeszenia ekspertów z wielu dziedzin branży IT i przełożenia korporacyjnej wiedzy i podejścia do klienta na przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych. Udoskonalamy oraz automatyzujemy nasz system wsparcia na bieżąco celem świadczenia usług na najwyższym światowym poziomie.  Dzięki takiemu modelowi pracy jesteśmy unikatową firmą na rynku świadczącą usługi najwyższej jakości.

Obecnie nasz zespół składa się z ponad 5 eskpertów z branży IT, specjalizujących się między innymi we wsparciu systemów operacyjnych, sieci komputerowych, cyberbezpieczeństwie oraz doradztwie IT.

Czym się wyróżniamy?

Korporacje od lat ulepszają swoje sposoby wsparcia informatycznego. Dzięki naszej wiedzy i znajomości struktury światowych gigantów od podszewki jesteśmy w stanie przełożyć światowej klasy efektywność wsparcia na Twój biznes.

Jesteś zainteresowany?

corpo

Wieloletnie doświadczenie

Ponad 4 lata doświadczenia w profesjonalnym wsparciu klientów zarówno zdalnie jak i face-to-face. Wsparcie dla sprzętu, systemów operacyjnych, serwerów, switchy i wielu innych.

Zaawansowany system wsparcia

Prosty w obsłudze dla klienta. Nasz system wsparcia umożliwia rozwiązanie każdego problemu na terenie Trójmiasta i niemal każdego problemu z oprogramowaniem lub systemem operacyjnym zdalnie, na terenie całej Polski.

Bezpieczeństwo

Podczas współpracy naszym klientom gwarantujemy 100% poufności podczas naprawy sprzętu lub oprogramowania. Z nami Twój biznes jest sprawny i bezpieczny. Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu Cyberbezpieczeństwa zabezpieczające Twój biznes od zagrożeń z zewnątrz.

Jan Rossa

Jan Rossa

WŁAŚCICIEL